Мінцифри запускає push-повідомлення у застосунку «Дія»

Дата: 07.04.2020 14:28

Минцифры заверило: повестки через "Дію" рассылать не будутКористувачі мобільного застосунку «Дія» зможуть отримувати push-повідомлення, що інформуватимуть їх про ситуацію, спричинену пандемією коронавірусу.

Перші повідомлення стосуються умов карантину. Згодом користувачі отримуватимуть у форматі push-повідомлень новини про рішення Уряду, практичні рекомендації, як убезпечити себе від зараження, та інше. Ініціатива запущена з метою інформування українців, що у результаті допоможе уповільнити та зрештою зупинити розповсюдження вірусу в Україні.

«Систематизовані повідомлення дозволять користувачам «Дія» бути в курсі останніх нововведень щодо режиму карантину. Таким чином держава пропагуватиме відповідальне ставлення до здоров’я – свого та оточуючих. Пуш-повідомлення у «Дії» покликані оперативно надавати українцям релевантну, актуальну та достовірну інформацію від держави», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Нагадаємо, «Дія» – мобільний застосунок, покликаний відкрити українцям доступ до цифрових документів. Кількість користувачів «Дії» складає вже понад 2 млн українців. Зараз вони мають доступ у смартфоні до посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також цифровий студентський квиток і можливість протестувати біометричний закордонний паспорт та ID-картку.

За інформацією Урядового порталу