Роман Боднар про поширення COVID-19 в області

Дата: 09.04.2020 11:45

Цифра лабораторно підтверджених випадків COVID-2019 на Черкащині не змінилася. Інфікованих на коронавірус в області – 80, повідомив на своїй фейсбук-сторінці очільник області Роман Боднар.

– За крайню добу фахівці обласного лабораторного центру провели 220 ПЛР-досліджень, – відзначає він. – Усі – негативні. Ще 5 пацієнтів Черкаської інфекційної лікарні отримали перший негативний ПЛР-тест, сподіваємося на одужання. Попередньо видужали ще троє черкащан. Про стан пацієнтів: 5 – у важкому стані під контролем медиків; 21 особа – стан середньої тяжкості; Інші – на амбулаторному лікуванні.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА