Роман Боднар про поширення COVID-19 в області

Дата: 10.04.2020 15:27

За крайню добу обласний лабораторний центр провів 117 ПЛР-досліджень, підтвердив 6 випадків інфікування COVID-2019. Про це інформує очільник області Роман Боднар на своїй фейсбук-сторінці.

Зокрема, у Черкасах – 3 (чоловік, який приїхав із Польщі, та його контактна особа. Ще одна жителька, якій попередньо діагностували ГРВІ); Смілі – 1, Смілянському районі – 2 (контактні особи).

У пацієнтів легкі форми, перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом лікарів. Четверо черкащан, які в інфекційній лікарні, у тяжкому стані. Перебувають під постійним наглядом лікарів. Стан одного пацієнта із учорашнього дня покращився.

Отже на сьогодні із початку карантину в області лабораторно підтвердили 86 випадків інфікування коронавірусом.

Географія поширення:

Черкаси – 20