У районі діють контрольно-пропускні пункти

Дата: 10.04.2020 15:39

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 у районі діють контрольно-пропускні пункти (а/д Р-09 Канівський район – кордон Черкаської та Київської областей та а/д Н-02 Канівський район – кордон Черкаської та Київської областей). Тут несуть службу поліцейські, співробітники ДСНС та медики, які проводять температурний скринінг для водіїв та пасажирів.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ проінспектував роботу одного з блокпостів, що розташований у селищі Степанецькому. Дії членів КПП злагоджені, спрямовані на виявлення осіб з підвищеною температурою тіла. Відповідна інформація заноситься до журналу та передається сімейним лікарям КНП «Канівський ЦПМСД» для подальшого реагування.