Триває ремонт дороги в с. Ліпляве

Дата: 11.04.2020 09:39

Нині триває ремонт дороги Т-24 Канів – Ліпляве – Прохорівка – Домантове. Роботи виконує ПП «Канів – Граніт».

10 квітня голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ оглянув хід виконання ремонтних робіт та поспілкувався із робітниками дорожнього підприємства стосовно технологій, що використовуються під час ремонту автошляху.

Юрій РОЗЕ зазначив, що ремонт дороги тривалий час не проводився, дефекти покриття, що наразі спостерігаються, негативно впливають на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду. Невдовзі цю проблему буде вирішено, це дасть можливість оперативніше прибувати на виклики службам екстреної медичної допомоги, ДСНС, зніме соціальну напругу серед населення та пересічних водіїв.