На Черкащині створена інтерактивна мапа з інформацією про поширення COVID-19

Дата: 13.04.2020 08:45

В області створена інтерактивна мапа, що містить інформацію про поширення коронавірусної інфекції в області. Зокрема, нанесені умовні позначення на мапі дають змогу побачити, скільки та з яких міст і районів Черкащини (враховуючи норми конфіденційності) хворі на COVID-19, яка кількість одужала, скільки летальних випадків, скільки людей повернулись з-за кордону.

Про це сьогодні спілкувався з журналістами телеканалу «UA: Черкаси» заступник голови ОДА, керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня Дмитро Ляшов. Він зазначив:

– Інтерактивну мапу щодня оновлюють, наповнюючи необхідною інформацією. Це допомагає робити інформаційно-аналітична група штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій. На мапі, між тим, позначені опорні медзаклади, визначені для обслуговування пацієнтів, хворих на COVID-19. Відповідно і статистика захворюваності. Відтак мапа дає змогу аналізувати й бачити візуально концентрацію захворювань.

Інформацію одержують від лікарень, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, обласного лабораторного центру, прикордонної служби та ін.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА