Звернення голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ

Дата: 13.04.2020 17:01
Кількість переглядів: 1977

Дорогі краяни!

Попереду – світлі релігійні свята, коли люди традиційно святкують у великому родинному колі. Але цього року перед усім світом і Україною постав серйозний виклик. Аби зупинити поширення коронавірусної хвороби ми маємо змінити традиції, щоб надалі наше життя повернулося до звичного ритму. Ми маємо зробити все, аби не дати вірусу завдати трагічних втрат для жителів Канівщини.

Тому я наполегливо рекомендую – з 15 години 18 квітня до 6 години 21 квітня залишатися вдома. Утриматися від відвідувань громадських місць. Рекомендую вам завчасно запастися усім необхідним, не порушуючи правил карантину. Правоохоронні органи посилять чергування у громадських місцях.

Я наголошую – це надважлива міра, яка збереже ваші життя! Ці кроки необхідні для того, щоб розірвати ланцюг передачі вірусу. Адже ці дні – важлива фаза у боротьбі з пандемією. Ми або допоможемо вірусу поширитися, або дамо йому відсіч. Все це залежить від кожного з вас!

Давайте оберемо життя! Зупинимо вірус! Залишимося вдома!

Я сподіваюся на ваше розуміння, витримку і самосвідомість!