Межиріцька амбулаторія отримала новий службовий автомобіль

Дата: 14.04.2020 16:11

Сьогодні, 14 квітня, з приємною місією до Межиріцької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини завітали народний депутат України Олександр СКІЧКО, голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, голова районної ради Микола ЗОЦЬ та Межиріцький сільський голова ОТГ Іван ЧУПИЛКА. Олександр СКІЧКО урочисто передав ключі від нового автомобіля Renault Duster працівникам амбулаторії. Авто придбано за рахунок коштів державної субвенції, спрямованої на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Народний депутат України зазначив, що на рівні найвищої державної влади робиться все для того, аби поліпшити якість надання первинних медичних послуг пацієнтам.

Очільники району переконанні, що автомобіль для амбулаторії – це ще один крок наближення медицини до людей, адже сімейний лікар матиме можливість оперативно здійснювати виїзди до пацієнтів. Відтак, поетапно та змістовно підвищується якість медицини у сільській місцевості.

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 народний депутат України Олександр СКІЧКО передав для медичних працівників амбулаторії та ФП Межиріцької сільської ради ОТГ захисні комплекти – 14 шт. та респіратори – 50 шт.

Працівники Межиріцької амбулаторії висловили щиру подяку Олександру СКІЧКУ за надану допомогу, сподіваючись на подальшу підтримку та сприяння розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості.