Терміни весняного призову громадян України на строкову військову службу перенесено

Дата: 15.04.2020 14:25

В Україні хочуть перенести весняний призовНа виконання Указу Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020, Кабінет Міністрів України переніс заходи з призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня 2020 року на травень-липень 2020 року.

Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні Уряду 15 квітня.

Водночас чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяг видатків для проведення призову залишаються незмінними.

Так, у травні-липні 2020 року до Збройних Сил України та інших військових формувань буде призвано 16 тисяч 460 осіб. Зокрема, лави Збройних Сил поповнять 9 тисяч, Нацгвардії – 5 тисяч 460, Держприкордонслужби – 1 тисяча 300 і Держспецтрансслужби – 700 громадян України.

Це рішення Уряду забезпечить виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу.

За інформацією Урядового порталу