Щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації в умовах карантину

Дата: 16.04.2020 10:32

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби. Тож, повідомляємо що постановою дозволено роботу суб`єктів господарювання (підприємств, заводів-виробників) щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації (далі – ТЗР), що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації ( далі – ТЗР).  При первинному забезпеченняі ТЗР в умовах карантину особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа – надсилає відповідні документи: копія паспорту, ідентифікаційного номера платника податків, пенсійного посвідчення (або іншого пільгового посвідчення), довідки МСЕК про групу та причину інвалідності, оригіналу індивідуальної програми реабілітації інваліда, засобами поштового зв`язку або через уповноважених представників своїх громад.