A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

Звернення голови Канівської райдержадміністрації до жителів Канівщини

Дата: 16.04.2020 10:51
Кількість переглядів: 152

Шановні жителі Канівщини!

Насамперед хочу подякувати вам за розуміння, виявлені свідомість і відповідальність у ситуації, що склалася із захворюванням на коронавірус COVID-19.

Місцеві органи влади на період карантину переведені у режим роботи з обмеженням особистого прийому громадян. Для обслуговування громадян застосовуються засоби телефонного і електронного зв’язку. Щоденно працює «гаряча лінія» районної державної адміністрації – 3-22-63.

Наразі у районі працює оперативний штаб,діє комісія з питань ТЕБ та НС. Визначено план дій та алгоритм координації діяльності між місцевими органами влади, закладами охорони здоров’я, правоохоронними органами, районним відділом Управління ДСНС тощо. Епідеміологічна обстановка щодо захворюваності у районі контрольована. У разі необхідності приймаються відповідні рішення.

На сьогодні КНП «Канівський ЦПМСД» працює в спеціальних умовах. Пацієнтів оповіщено про можливість спілкуватися з лікарем по телефону та через соціальні мережі, які вони активно використовують. На сторінці в соціальній мережі Facebook та на офіційному сайті розміщені телефони всіх лікарів Центру. Щоденно з 8-00 до 20-00 працює «гаряча лінія» – 099-12-05-444. Розроблений алгоритм дій реєстраторів та медичних працівників. Створений тимчасовий ізолятор для хворих із ознаками коронавірусу COVID-19, як в Канівській АЗПСМ, так і у всіх амбулаторіях по району. Забезпечено виїзд лікарів по селах у звичайному режимі. На базі Центру створено мобільну медичну бригаду з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусної хворобу. Лікарі і медичний персонал швидко реагують на зміни в роботі в умовах пандемії.

Завдяки коштам, які виділили з районного бюджету – 80 тис. грн, бюджету Канівської ОТГ – 98 тис. грн, Ліплявської ОТГ – 46 тис. грн, Литвинецької ОТГ – 10 тис. грн, Бобрицької ОТГ – 10 тис. грн, Таганчанської ОТГ – 10 тис. грн Центр створює заявки на придбання додаткових захисних засобів. Степанецька ОТГ разом із підприємцями забезпечує лікувально-профілактичні підрозділи, які знаходяться на території ОТГ, засобами захисту. Також на благодійний рахунок Центру надійшли кошти в сумі 37 тис. 750 грн, інформація про нові надходження щоденно поновлюється.

Наказом Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА КНП «Канівська центральна районна лікарня» як опорна лікарня визнана закладом другої хвилі для надання допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Завдяки допомозі районної та міської влади, благодійній допомозі підприємств, товариств, фізичних осіб-підприємців, трудових колективів та населення Лікарня отримала благодійної допомоги в сумі 830 тис. 111 грн. З місцевих бюджетів отримала кошти в загальній сумі 1 млн 650 тис. грн, в тому числі: з районного бюджету – 560 тис. грн, Канівської ОТГ – 600 тис. грн, обласного – 325 тис. грн, Степанецької ОТГ – 50 тис. грн, Бобрицької ОТГ – 30 тис. грн, Ліплявської ОТГ – 30 тис. грн, Литвинецької ОТГ – 20 тис. грн, Прохорівської сільської ради – 20 тис. грн, Потапцівської сільської ради – 15 тис. грн.

Лікарня та Центр частково забезпечені засобами індивідуального захисту для медичного персоналу (захисними костюмами, респіраторами, окулярами, масками), антисептиками, деззасобами, швидкими тестами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Лікарнею укладено угоди на придбання 2 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та 2 кисневих концентраторів. 

7 квітня від благодійного фонду «МХП – громаді» за сприяння Народного депутата України Олександра Скічка отримано апарат штучної вентиляції легень, засоби індивідуального захисту для медичного персоналу, дезінфікуючі засоби, експрес-тести.

Тож, районна та міська влада спільно з керівниками медичних установ проводить щоденну роботу щодо поповнення фонду засобів захисту медичних працівників.

З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби на в’їздах і виїздах на/з території Канівського району діють контрольно-пропускні пункти, зокрема: - а/д Р-09 Канівський район – кордон Черкаської та Київської областей, - а/д Н-02 Канівський район – кордон Черкаської та Київської областей, на яких проводиться температурний скринінг для водіїв та пасажирів.

Дякую громадам сільських рад та ОТГ, депутатам районної та міської рад, підприємствам: групі компаній UKRAVIT, ТОВ «Ергопак», ТОВ «Магнітприлад», ВП ТОВ «Родень»; фермерським господарствам, ФОПам, комунальним службам, структурним підрозділам виконавчої влади, Канівському коледжу культури і мистецтв, БО «Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо», мережі продуктових магазинів «АТБ» та іншим закладам, приватним підприємцям та фізичним особам за розуміння, фінансову та матеріальну допомогу у питанні недопущення поширення COVID-19 на території Канівщини.

Висловлюю щиру подяку ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «НВФ «Урожай» за злагоджену роботу виїзних соціальних магазинів, за допомогу у питанні підвезення медичних працівників, надання благодійної допомоги у вигляді паливо-мастильних матеріалів, засобів захисту та дезінфекції, продукції власного виробництва.

Ще я хочу окремо подякувати за самовіддану працю медикам, поліцейським, рятувальникам та всім, хто допомагає у протидії COVID-19. Звичайно, можна сказати, що вони просто виконують свою роботу. Але в такі часи – це справжній героїзм.

Сьогодні ми діємо разом задля спільної справи. Це ще раз доводить, що тільки об’єднавши зусилля, на основі взаємної довіри і відповідальності, ми обов’язково подолаємо це випробування та станемо набагато сильнішими!

Вживаються усі необхідні заходи для забезпечення виплати і доставки пенсій та соціальних допомог, а також житлових субсидій на період карантину. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації працює в штатному режимі. Всі види соціальної підтримки населенню району призначаються та виплачуються вчасно і в повному обсязі.

Одинокі громадяни похилого віку, особи з інвалідністю та особи, які опинились у складних життєвих обставинах, не залишені поза увагою. Так, 57 соціальних робітників Терцентру Канівського району надають послугу соціальної допомоги вдома жителям 47 сіл району (1335 осіб).

Хочу зауважити, що, незважаючи на карантин та стан надзвичайної ситуації, в Канівському районі весняно-польові роботи тривають.

Розпочато ремонт дороги Т-24 Канів – Ліпляве – Прохорівка – Домантове та доріг загального користування району.

Дорогі друзі! Наполегливо закликаю усіх, по можливості, залишатися вдома, крім крайньої необхідності (купівля продуктів, речей першої необхідності чи ліків). Особливо це стосується громадян, старших 60 років, які перебувають у зоні ризику. Також прошу жителів нашого району, які повернулися з-за кордону, самоізолюватися на 2 тижні з метою недопущення поширення інфекції COVID-19.

Ситуація в районі перебуває на постійному контролі, але ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Моя команда цілодобово працює над заходами забезпечення максимальної протидії поширенню коронавірусу, адже для нас цінність людського життя – найвищий пріоритет!

Закликаю усіх зберігати спокій, дотримуватися усіх карантинних заходів. Ми разом маємо зробити все, щоб врятувати здоров’я і життя людей. Наш народ сильний духом та тілом, подолаємо всі біди разом, бо ми – українці!

Бережімо себе і Україну!

З повагою

Голова Канівської районної державної адміністрації                    Юрій РОЗЕ

*інформація про бюджетні кошти за 09.04.2020 (крім благодійних внесків)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора