У переддень Великодня ліквідатори району отримали святкові продуктові набори

Дата: 18.04.2020 19:40

Сьогодні, на передодні великого свята Воскресіння Господнього, на Канівщину завітав народний депутат України Олександр СКІЧКО. З нагоди Великодня та Дня Чорнобильської трагедії він передав святкові продуктові набори для ліквідаторів Чорнобильської катастрофи (1 категорія) із Степанецької, Ліплявської, Межиріцької, Бобрицької, Литвинецької та Таганчанської ОТГ.

– Я сподіваюся, що отримані продуктові набори стали не лише смачною несподіванкою, але і будуть причиною зайвий раз не йти до магазину за продуктами, залишитися вдома біля святкового столу, з родиною, аби зберегти здоров’я своє та своїх рідних, – зазначив Олександр Олександрович.

За дорученням народного депутата Олександра СКІЧКА голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ передав продуктові набори та привітав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, побажавши їм міцного здоров’я, довголіття, достатку та благополуччя.