У 2020 РОЦІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ДЕВІЗОМ «ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ»

Дата: 22.04.2020 12:34

У 2020 РОЦІ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПРОХОДИТИМЕ ПІД ДЕВІЗОМ «ЗУПИНИМО ...Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці, девіз якого у 2020 році, за рекомендацією Міжнародної асоціації праці, ,,Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя”.

З метою належного відзначення організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні за участі представників Держпраці, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування України та організацій профспілок і роботодавців опрацював Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Рекомендовано під час організації відзначення Дня охорони праці використовувати підготовлений Міжнародною організацією праці Контрольний перелік заходів, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції на робочому місці, та постер до Дня охорони праці.

Матеріали можна завантажити в електронному вигляді за посиланням: http://files.mip.gov.ua/files/2020/laborday/ .