Голова райдержадміністрації просить утриматися від відвідування кладовищ у поминальні дні

Дата: 24.04.2020 14:23

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ наголошує на важливості утриматися від відвідування кладовищ на поминальні дні.

Синод Православної церкви України прийняв рішення перенести поминальні служби на кладовищах на червень, в зв’язку з загальнонаціональним карантином через коронавірус COVID-19. У повідомленні сказано, що вирішено перенести відвідування священнослужителями та парафіянами кладовищ у поминальні дні після Пасхи. Проведення заупокійних молитов на кладовищах погодили провести 6 червня, на Троїцьку батьківську поминальну суботу.

– Я вдячні всім, хто прислухався до порад і залишився вдома на Великодні свята, дякую за відповідальну позицію. Сьогодні звертаюся до всіх жителів Канівщини із проханням не відвідувати кладовища у ці вихідні дні та перенести поминання на червень. Наразі ситуація щодо інфікування коронавірусом контрольована. Усе це – завдяки вашій підтримці та відповідальності. Проте ми бачимо щоденний приріст інфікування, тому маємо не допустити динамічного піку захворювання, з яким може не впоратися медицина, – зауважив Юрій РОЗЕ.

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Анатолія ДУРИЦЬКОГО від 22.04.2020 №13 рекомендують об’єднаним територіальним громадам, сільським радам Канівського району закрити для відвідування кладовища. Крім випадків поховання померлих за умови дотримання протиепідемічних правил.

Все залежить від кожного з нас. Бережіть себе і будьте здоровими!