Черкаським медикам, які працюють із COVID-2019, виплатять надбавки в розмірі 300%

Дата: 27.04.2020 08:21

Медики Черкащини, які працюють з коронавірусом, отримають стимулюючі надбавки до заробітної плати у розмірі 300%.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар у традиційному відеозверненні до черкащан.

На виплату надбавок передбачено 8,2 млн грн із спеціальної медичної субвенції державного бюджету. Із цих коштів також додатково закуплять медикаменти для боротьби із COVID-2019.

Окремо із обласного бюджету спрямовують 6,9 млн грн для стимулюючих доплат працівникам Черкаського центру екстренної медичної допомоги + 200 тис грн передбачили на пальне.

1,2 млн грн коштів обласного бюджету передбачені для поповнення резерву медикаментів обласної лікарні.

– Хочу окремо подякувати депутатському корпусу обласної ради за пітримку та надану можливість оперативно спрацювати в цій ситуації, – говорить Роман Боднар.

За інформацією Черкаської ОДА