A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

В області врегульовують питання безперешкодного доступу до узбереж водних об’єктів

Дата: 29.04.2020 16:55
Кількість переглядів: 206

Питання поліпшення стану водних об’єктів області, зокрема завдяки встановленню меж та дотримання режиму використання земель в прибережних захисних смугах розглянули в ОДА. На нараді під керівництвом заступника очільника області Юрія Безщасного учасники засідання окреслили можливі шляхи вирішення проблемних питань водоохоронних зон та прибережних захисних смуг.

Як відзначають в управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації, наразі прибережні захисні смуги потребують особливої уваги. У сучасних умовах, коли людина все активніше втручається в природні процеси, раціональне використання та охорона земель і водойм є однією з головних та актуальних проблем. З метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення, засмічення та збереження їх водності встановлюються межі водоохоронних зон та прибережних захисних смуг.

Також у ході зустрічі учасники вирішували питання з розробки алгоритму дій для забезпечення дотримання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального користування». Крім того, розглядали питання щодо контролю за дотриманням режиму використання землі в межах прибережних захисних смуг та водоохоронних зон, а також врахування вимог Земельного та Водного кодексів України при розробці містобудівної документації. У підсумку, для розробки механізму реалізації вимог Закону вирішили направити відповідні звернення до центральних органів виконавчої влади щодо надання  роз’яснень.

                                                                                                          За інформацією Управління екології та природних ресурсів ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора