Канівські медики отримали допомогу від ПрАТ «Миронівська птахофабрика»

Дата: 30.04.2020 16:29

Сьогодні, 30 квітня, КНП «Канівський ЦПМСД» та КНП «Канівська ЦРЛ» отримали чергову допомогу від ПрАТ «Миронівської птахофабрики», що входить до Групи МХП.

Серед отриманого:

- кисневий концентратор та монітор пацієнта,

- 110 пульсоксиметів,

- 5 безконтактних термометрів,

- засоби захисту: 200 медичних халатів, 20 комплектів протиепідемічного одягу, 100 ізоляційних захисних комбінезонів, 500 респіраторів, 1000 одноразових масок та рукавичок.

Отримані засоби будуть розподілені пропорційно між лікарнею, центром ПМСД та відділенням швидкої.

– Завдяки ініціативі МХП та зусиллям Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП-Громаді», сьогодні багато лікарень на Черкащині отримують суттєву підтримку у вигляді медичного обладнання та засобів індивідуального захисту. В нинішніх умовах це надзвичайно важливо, адже саме медики стоять на «першій лінії» протистояння COVID-19 і від їхньої безпеки значною мірою залежить вчасне та якісне надання допомоги людям. Тому, безперечно, така співпраця буде продовжуватися й надалі, – зазначила Ольга ФОРОСТЯНА, директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

У свою чергу головний лікар ЦРЛ Віра ШАПОШНИК та директор центру ПМСД Наталія ГОРЬОВА подякували МХП за таку масштабну підтримку медиків Канівщини.

Вдячність за підтримку висловили й присутні на врученні голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, голова Канівської районної ради Микола ЗОЦЬ та Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС, ще раз наголосивши на важливості об’єднання соціально відповідального бізнесу й держави у боротьбі з коронавірусом COVID-19.