Відносно жителя Канівського району, який займався незаконним рибним добувним промислом, обвинувальний акт направлено до суду

Дата: 08.05.2020 11:35

Судова влада УкраїниТак, 30 квітня 2020 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України відносно жителя Канівського району.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Канівського району, 17.04.2020, близько 22:40 год., перебуваючи на акваторії Кременчуцького водосховища р. Дніпро в адміністративних межах с. Келеберда Канівського району Черкаської області, в порушення «Правил любительського та спортивного рибальства», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.1999, на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Тарасів обрій», в нерестовий заборонний період, умисно займався незаконним рибним добувним промислом із застосуванням забороненого знаряддя лову, одної рибацької сітки, в результаті чого ним було добуто рибу на загальну суму  5767 грн., чим заподіяв істотної шкоди рибному господарству України  на вказану суму.

Завдяки принциповій позиції Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури та вжитим заходам, підозрювана особа відшкодувала державі заподіяну кримінальним правопорушенням шкоду під  час досудового розслідування.

Незважаючи на відшкодування підозрюваним шкоди завданої даним кримінальним правопорушенням, обвинувальний акт відносно останнього направлено до суду для розгляду по суті, та винна особа понесе покарання передбачене Законом.

Довідково: за вчинення даного злочину законом передбачено покарання у виді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає від 1700 до 3400 гривень або обмеженням волі на строк до трьох років.

За інформацією прокурора Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури Р. Левченко