Увага! Оголошення

Дата: 15.05.2020 11:48

ОГОЛОШЕННЯ!

На офіційному вебсайті Канівської районної державної адміністрації 01.04.2020 було оприлюднено проект «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської ради для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГЕАС» на правах звіту про стратегічно-екологічну оцінку (СЕО) з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості. Згідно оголошення, пропозиції та зауваження приймались до 02.05.2020 включно. Було отримано більше чотирьох десятків пропозицій громадськості.

Згідно п.8 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме: «Оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку з метою одержання зауважень і пропозицій не виключає можливості проведення в порядку, передбаченому законодавством, громадських слухань, будь-яких інших форм публічного громадського обговорення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку».

Згідно постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Covid-19», а саме заборони та запобіганню чи розповсюдженню на всій території України Covid-19 проведення громадських слухань наразі є неможливим.

Виходячи із вищезазначеного, подальші рішення щодо можливості, формату та дати проведення громадських слухань/затвердження ДПТ на основі громадських обговорень буде повідомлено додатково і завчасно на офіційному вебсайті Канівської районної державної адміністрації.