Голова районної державної адміністрації проінспектував ринок

Дата: 17.05.2020 14:13

Сьогодні, 17 травня, голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ проінспектував КП «Міський ринок» на предмет дотримання карантинних заходів.

Міський ринок обслуговує не лише жителів міста, а й мешканців району. Тому спільним завданням органів державної влади, органів місцевого самоврядування та спеціалізованих служб Канівщини є забезпечення діяльності ринку із дотриманням карантинних заходів задля збереження життя і здоров'я громадян.

Юрій РОЗЕ зазначив, що ринок працює із дотриманням протиепідемічних вимог. Так при вході на ринок проводять температурний скринінг і перевіряють наявність масок. Було проведено огляд торгових місць на ринку. Місця торгівлі обладнані захисними екранами з плівки між продавцями та покупцями. На вході в павільйони та біля прилавків стоять антисептики.

Також на ринку лабораторно перевіряють безпеку харчових продуктів.

Проте є поодинокі випадки порушення відвідувачами ринку протиепідемічних вимог щодо дотримання дистанції. Тому надано окремі зауваження щодо забезпечення правил торгівлі в умовах карантину.