Проведено оперативну нараду

Дата: 20.05.2020 12:52

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ провів щотижневу оперативну нараду за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, сільських голів, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Зокрема, обговорені питання щодо наповнення місцевих бюджетів району, питання галузі освіти, медицини, соціального захисту та захисту прав дітей.

Начальник Канівської державної податкової інспекції Черкаського управління ГУ ДПС у Черкаській області Людмила КОРОБОЧКА поінформувала про те, що у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у березні та квітні 2020 року урядом було прийнято низку законодавчих актів, які встановлюють пільги при оподаткуванні на час карантину, та як ці зміни впливають на наповнення місцевих бюджетів.

У ході наради директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія ГОРЬОВА доповіла про поточну ситуацію у районі щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району Микола ДУРИЦЬКИЙ зазначив, що наразі у відділенні стаціонарного догляду перебуває 25 осіб, заклад працює в штатному режимі. Проводяться відповідні підготовчі роботи до опалювального сезону 2020-2021 років: заготовлено 80 % дров та 100 % вугілля.

За підсумками наради Юрій РОЗЕ дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.