21 травня - Всесвітній день вишиванки

Дата: 21.05.2020 13:58

Дорогі друзі! Шановні жителі Канівщини!

Прийміть щирі вітання зі святом національної єдності – Всесвітнім днем вишиванки. Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, які об’єднують наші сім’ї та родини. Вишиванка є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності. Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль задля збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого рідної Канівщини!

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

голова Канівської райдержадміністрації        Юрій РОЗЕ