Проведено засідання круглого столу

Дата: 26.05.2020 19:16

Сьогодні, 26 травня, голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ взяв участь у роботі круглого столу з питання передачі об’єктів та майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності ОТГ.

В обговоренні питання взяли участь депутат районної ради Микола ФЕСЕНКО, заступник голови районної державної адміністрації Анатолій ДУРИЦЬКИЙ, сільські голови, голови ОТГ, Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС та інші запрошені.

Голова районної ради Микола ЗОЦЬ ознайомив присутніх з порядком дій щодо передачі об’єктів та майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності ОТГ.

Наразі прийнято рішення про створення робочої групи щодо передачі об’єктів та майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності ОТГ, до складу якої ввійдуть представники районної державної адміністрації, районної ради, сільських рад та сільських рад ОТГ.