Проведено щотижневу апаратну нараду

Дата: 27.05.2020 14:59

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ 27 травня відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, начальників установ та організацій району, сільських голів.

Під час наради було підбито підсумки роботи за попередній тиждень, проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено ряд головних завдань на найближчий період.

Так, зокрема, керівник апарату районної державної адміністрації Галина МОСКАЛЕНКО наголосила на важливості проведення належної роботи по обстеженню на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції окремих груп населення району.

Начальник служби у справах дітей Антон ТИМОШЕНКО та головний спеціаліст з питань освіти, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації Володимир МАНЖУЛА поінформували про підготовку до Дня захисту дітей.

Адміністратор сектору з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Світлана ТАІРОВА поінформувала про впровадження на базі сектору Пакету сервісів під умовною назвою «Е-малятко», зазначивши, що це:

- державна реєстрація народження дитини;

- реєстрація місця проживання малюка;

- визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- реєстрація дитини у реєстрі платників податків;

- визначення належності дитини до громадянства України;

- присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

- видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Також були обговорені інші важливі питання життєдіяльності району. За підсумками наради Юрій РОЗЕ дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.