Юрій Лесюк про кількість зроблених в області ПЛР-досліджень та їхні результи (ГРАФІКИ)

Дата: 29.05.2020 08:14

Епідемія коронавірусу на Черкащині поступово йде на спад. Про це свідчать показники.

Аби наочно вам продемонструвати, що відбувається нині, ми розробили графіки. Вони містять інформацію щодо кількості проведених ПЛР-досліджень, а також чисельності підтверджених позитивних результатів: у районах області загалом та безпосередньо в м. Черкаси.

Цифри подані від початку епідемії, щотижнево.

Отож, в області на сьогодні зробили більше 13 тисяч досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції. Я зауважу, цей показник – вищий за середній в Україні!
Позитивних результатів на сьогодні 401.

На графіках чітко видно перебіг епідемічної ситуації.

Про ПЛР-тестування:

такий тест показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки цьому він може виявити в захворілого коронавірус у перші дні зараження та є 100% точним. Проводять ПЛР-тестування шляхом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта. Результати дослідження можна дізнатись вже за 4-6 годин.

Кому роблять?

-пацієнтам з ознаками ГРВІ;
-громадянам, які приїздили з-за кордону та мають ознаки ГРВІ;
-особам, які мають підвищену температуру тіла, що погано піддається корекції;
-хворим на пневмонію;
-медичним працівникам, які мали контакт із хворим на коронавірус або мають прояви ГРВІ.

За інформацією Черкаської ОДА