Відбулося засідання комісії РДА з питань ТЕБ та НС

Дата: 01.06.2020 10:28

Відбулося позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС ...

29 травня проведено засідання комісії районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» з 1 червня 2020 року вводиться наступний етап послаблення протиепідемічних заходів з врахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

За результатами оцінки поточної епідемічної ситуації комісія вирішила продовжити послаблення протиепідемічних заходів на території Канівського району до 22.06.2020 відповідно до вищезгаданої постанови. Зокрема:

- начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолію НЕЧИПОРЕНКУ, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, головам сільських рад Канівського району підготувати додаткові угоди на оплату за проїзд пільгових категорій громадян, виключивши категорії пенсіонерів за віком, до якої входять також «діти війни», з 29.05.2020 по 22.06.2020;

- рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам Канівського району дозволити з урахуванням карантинних норм:

роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних клубів (кількість учасників до 50 осіб), фітнес-клубів (кількість учасників до 10 осіб) з дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 №28 з 01.06.2020;

відвідування кладовищ, розташованих на підвідомчих територіях та проводити поминальні дні, дотримуючись карантинних вимог з 30.05.2020.