Дмитро Ляшов про територіальні дороги на «UA: Черкаси»

Дата: 03.06.2020 13:59

Дороги територіального значення передадуть на баланс облдержадміністрацій. Нині керівництво країни напрацьовує правовий механізм для цього. Про те, як відбуватиметься передача доріг на Черкащині в ефірі «UA: Черкаси» розповіли перший заступник очільника області Дмитро Ляшов та регіональний координатор проєкту «СОST UKRAINE» Юрій Путря.

Наразі область готова взяти на баланс шість доріг територіального значення. Зокрема й ті, що проходять через Драбівщину та Чорнобаївщину й поєднують область з іншими регіонами країни. Зважають на соціальну значимість, сприяють у реалізації туристичного потенціалу Черкащини.

Зокрема, це й дорога Т-2405, яка проходить через Буцький каньйон і ще декілька доріг, які знаходяться в межах області, відзначив Дмитро Ляшов. Також окремим проектом в ОДА пропонують розглянути дорогу Т-2403. Вона фактично охоплює весь північний шлях від Мошен майже до кордону Уманщини та пов’язує шість районів області.

Детальніше про дорожні ремонти в області дивіться в ефірі

За інформацією Черкаської ОДА