Вітання голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ з Днем Святої Трійці

Дата: 06.06.2020 18:22

Світлина від Адміністрації Канівський Район.

Дорогі друзі! Любі жителі Канівщини!

Прийміть сердечні вітання з великим християнським святом – Трійцею, або, як називають його у народі – зеленими святами!

Народні обряди, які супроводжують Трійцю зеленими барвами, показують оновлення світу, розквіт життєвих сил, зміцнюють волелюбний дух нашого народу, вселяють надію на краще майбутнє, примножують спільне прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Нехай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я всім, злагоди у родинах, а нашій державі – єдності, миру і розквіту!

Нехай благословенними будуть наша Україна та рідна Канівщина, а Бог оберігає нашу благодатну землю від усіляких негараздів та бід.

Зі святом!

З повагою

Голова Канівської райдержадміністрації                                             Юрій РОЗЕ