Проведено оперативну нараду районної державної адміністрації

Дата: 10.06.2020 14:19

Сьогодні, 10 червня, чергову оперативну нараду провів голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ. Участь у нараді взяли керівник апарату районної державної адміністрації Галина МОСКАЛЕНКО, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, сільські голови. У ході наради заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами.

Зокрема, завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Віталій СКОЧКО повідомив, що наразі розглядається перспектива проведення громадських слухань за результатами громадського обговорення детальних планів: «Детальний план території в адміністративних межах Пшеничницької сільської ради для розміщення складу піску ПрАТ «Укргідроенерго» та «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської ради для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГЕАС». За умови послаблення протиепідемічних заходів проведення вищезазначеного заходу планується у період 23-26 червня 2020 року. Інформація про точну дату та місце проведення громадських слухань буде розміщена на офіційному вебсайті Канівської районної державної адміністрації.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолій НЕЧИПОРЕНКО поінформував про соціальний захист учасників АТО та ООС, зокрема, щодо санаторно-курортного лікування та лікування у КНП «Канівська ЦРЛ».

У ході наради директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія ГОРЬОВА доповіла про поточну ситуацію у районі щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

За підсумками наради Юрій РОЗЕ дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.