В обласному військкоматі розповіли скільки строковиків призовуть цього літа до ЗСУ

Дата: 12.06.2020 15:22

Цьогоріч впровдовж травня-липня на Черкаську область покладене планове завдання у 605 громадян, яких призовуть до лав Збройних Сил України. Про це на брифінгу розповів військовий комісар Черкаського обласного військового комісаріату Сергій Лобан.

Зокрема, до ЗСУ призовуть 330 осіб, 185 – до Національної Гвардії України, 74 – до Державної прикордонної служби та 16 – Державної спеціальної служби транспорту. Призиватимуть громадян на строкову військову службу віком від 18 до 27 років, які придатні за станом здоров’я та не мають права на відстрочку чи звільнення від строкової служби. Термін проходження строкової служби 18 місяців та 12 місяців для тих, хто має повну закінчену вищу освіту (ступінь магістра).

За інформацією Черкаської ОДА