Стартував всеукраїнський проект #Мандруй Україною

Дата: 15.06.2020 09:21

В Україні за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики розпочався масштабний проект з підтримки внутрішнього туризму #Мандруй Україною.

“Цього року всі ми задумались над тим, що наша країна сповнена унікальними куточками. Деякі з них нам знайомі, деякі — ні. Деякі вже давно туристично популярні, а деякі, на жаль, маловідомі. Давайте познайомимо одне одного з ними та замотивуємо подорожувати наших друзів та рідних”, - закликає міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Для участі в проекті потрібно всього лише розказати про своє улюблене місце у будь-якій соціальній мережі і додати до публікації:

• хештег #МандруйУкраїною
  • геолокацію цього куточка
  • рекомендацію, що саме варто побачити, де побувати.

Ініціатива «Мандруй Україною» народилася в тісній кооперації держави, бізнесу, креативних індустрій та туризму.

За інформацією Міністерства культури та інформаційної політики України