Увага! Оголошення

Дата: 16.06.2020 09:07

Канівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Черкаській області повідомляє, що з 1 липня  2020 року в Україні підвищується розмір прожиткового мінімуму, що викличе за собою перерахунок пенсії.

Із 1 липня прожитковий мінімум в Україні підвищується до 2118 грн, відповідно буде збільшено розмір мінімальної пенсії - з 1638 до 1712 грн (на 74 грн). Слідом за мінімалкою буде перераховано і виплати пенсіонерам за понаднормовий стаж. Так кожен пенсіонер, який має  стаж більше 35 років для чоловіків і 30 років для жінок, отримує 1% надбавки від мінімальної пенсії за кожен додатковий рік .Наступне підвищення пенсій  має відбутися в грудні 2020 року, тоді виплати зростуть на 57 грн і для мінімальної пенсії досягнуть 1769 грн.