Проведено щотижневу оперативну нараду

Дата: 17.06.2020 11:45

Сьогодні, 17 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ відбулася щотижнева оперативна нарада за участю керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, сільських голів.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період. Керівники управлінь, служб та установ стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Зокрема, порушено питання щодо бюджету району, про найважливіші питання в галузях освіти, медицини та соціального захисту.

Головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра ШАПОШНИК повідомила про можливість впровадження Пакету сервісів під умовною назвою «Е-малятко» на базі ЦРЛ.

Нагадаємо, що сервіс «Е-малятко» – це:

- державна реєстрація народження дитини;

- реєстрація місця проживання малюка;

- визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- реєстрація дитини у реєстрі платників податків;

- визначення належності дитини до громадянства України;

- присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

- видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія ГОРЬОВА зазначила, що відповідно до Урядової програми «Доступні ліки» задекларовані жителі Ліплявської громади мають змогу отримати ліки на місці, у Ліплявській АЗПСМ, за електронним рецептом, який виписав сімейний лікар. Нагадаємо, що Урядова програма «Доступні ліки» дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно, або з незначною доплатою, ліки для амбулаторного лікування хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та на бронхіальну астму.

За підсумками наради голова районної державної адміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.