Вітання голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ з Днем медичного працівника

Дата: 21.06.2020 10:29

Шановні медичні працівники Канівщини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Здоров’я – це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння. Тому важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.

З нагоди свята прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших краян, милосердя, високу моральність та лікарську честь, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та професійних успіхів. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

Голова Канівської райдержадміністрації          Юрій РОЗЕ