Медичні працівники Канівщини долучилися до участі в проекті «Соціальний магазин»

Дата: 25.06.2020 16:31

З метою підтримки медичних працівників Канівщини ТОВ «НВФ «Урожай» та Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП – Громаді» започаткувало нову ініціативу – «Соціальний магазин для медиків». У рамках ініціативи з 1 липня 2020 року близько 500 медичних працівників Канівщини зможуть купувати курятину за пільговою ціною у пересувному соціальному магазині та стаціонарному, що у м. Канів.

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ взяв участь у презентації проекту, під час якої було передано медичним установам символічні сертифікати, а також вручено персональні картки медпрацівникам для обслуговування в соціальних магазинах.

– Висловлюю щиру подяку ТОВ «НВФ «Урожай», ПрАТ "Миронівська птахофабрика" та Благодійній організації «Благодійний фонд «МХП – Громаді» за підтримку медичної галузі Канівщини в умовах протидії коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема, і за можливість долучитися медикам до участі в проекті «Соціальний магазин», – сказав Юрій РОЗЕ під час презентації проекту.