28 червня - День молоді

Дата: 26.06.2020 12:45

День молоді – свято тих, хто змінює світ

Дорога молодь Канівщини!

Щорічно, в останню неділю червня, ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Молодість – це найкраща пора у житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. А ще це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують нові ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати нове життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу. Впевнені, що молодь Канівщини своїми принциповими позиціями та конкретними діями розбудовуватимуть наш район й державу в цілому. Нехай ваші чисті помисли, оптимізм, невичерпна енергія і знання вірно служитимуть району.

Бажаємо нашому молодому поколінню міцного здоров’я, наснаги, творчої енергії, світлої долі, великого людського щастя та здійснення всіх мрій та планів.

Довідково

День молоді – свято України, що відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України».