A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

Канівська ЦРЛ придбала два апарати ШВЛ

Дата: 30.06.2020 15:57
Кількість переглядів: 434

Наразі покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я є завданням номер один, адже від цього залежить успіх у подоланні коронавірусної інфекції COVID-19.

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, голова районної ради Микола ЗОЦЬ та Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС відвідали КНП «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради, куди сьогодні надійшли два апарати інтенсивної терапії американського виробництва V8600 (USA). Їх вартість становить майже 1 млн 600 тис. грн, постачальник - ТОВ "Медгарант". Придбання апаратів ШВЛ було здійснено на умовах співфінансування з обласного, районного бюджетів, бюджету Канівської ОТГ та благодійних внесків. На період карантину апарати будуть встановлені в інфекційному відділені лікарні у палатах інтенсивного лікування.

Зазначимо, що ці апарати ШВЛ поєднують у собі переваги гнучкої неінвазивної вентиляції з повнофункціональною iнвазивною вентиляцією для ефективної роботи відділення реанімації та інтенсивної терапії. Вони компактні, з потужним акумулятором, не потребують наявності компресора, легкі в переміщенні, мають гнучку конфігурацію: можуть бути розташовані на візку, на ліжку або на стельовій плечовій консолі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора