Протягом січня – травня 2020 року аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 9,6 млн грн

Дата: 01.07.2020 15:01

Майже 39 млн грн втрат відшкодували цьогоріч аудитори Черкащини ...Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – травня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 9,6 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 34 управлінських рішення. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 25 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – травня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 9,6 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 11 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлені порушення, у 5 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 46 протоколів про адміністративні правопорушення, 14 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено із посади.

За інформацією Урядового порталу