4 липня – День Національної поліції України

Дата: 03.07.2020 15:32

4 липня – День Національної поліції України – МедіаТОР

Шановні працівники Канівського відділення поліції та ветерани органів внутрішніх справ!

Щиросердечно вітаємо з вашим професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою та важливою справою – служити суспільству, шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Чіткість і злагодженість Ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі.

Тож в цей День прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства та прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону. Щастя, миру й добробуту Вам та Вашим рідним!

Річниця Нацполіції України: Сьогодні поліція боєздатна і ...

Довідково

День Національної поліції України — свято України, яке відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. До 2018 року зазначене свято відзначалося 4 серпня — у день підписання Президентом України Закону України «Про Національну поліцію».

Історія свята

Свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 року № 693/2015, та відзначалося спочатку 4 серпня – у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Раніше, як правило, професійні свята встановлювалися виходячи з дня прийняття того чи іншого закону.

Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня – на честь події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Використано матеріали Вікіпедії -  вільної енциклопедії