Відбудеться XXIV Регіональний Форум «Органічна Україна 2020» на тему: «Перспективи розвитку органічного виробництва та його логістика»

Дата: 08.07.2020 11:05

XXIV Регіональний Форум «Органічна Україна 2020» на тему: «Перспективи розвитку органічного виробництва та його логістика» відбудеться 17 липня з 10 до 14 години у форматі ZOOM-конференції. Зустріч відбудеться у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку за адресою: м. Черкаси,  вул. Смілянська, 131.

Метою цього заходу є співпраця сільгосптоваровиробників і переробників з міжнародними організаціями щодо впровадження органічного виробництва сільськогосподарської продукції в області.

До заходу всі бажаючі можуть підключитися он-лайн, попередньо повідомивши свої контактні дані по телефону (0472) 63-28-68 або на електронну адресу zemlerob2013@ukr.net.

З програмою можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/bo2jR4v