A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Уповноваженим із захисту державної мови шляхом рейтингового голосування обраний Тарас Кремінь

Дата: 09.07.2020 08:19
Кількість переглядів: 173

Уповноваженим із захисту державної мови шляхом рейтингового голосування обраний Тарас Кремінь

На засіданні Кабінету Міністрів України 8 липня на посаду Уповноваженого із захисту державної мови Уряд шляхом рейтингового голосування було обрано Кременя Тараса Дмитровича.

Відповідно до вимог статті 49 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», троє кандидатів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови, висунуті Міністерством культури, Міністерством юстиції та Уповноваженим Верховної Ради з прав людини - Світлана Бронікова, Тарас Кремінь та Святослав Літинський взяли участь у засіданні Уряду 8 липня, де отримали можливість виступити перед членами Кабміну та відповіли на їхні запитання.

Як вимагає чинне законодавство, переможця конкурсу було обрано з трьох кандидатів шляхом відкритого особистого голосування членів Кабінету Міністрів України за відсутності претендентів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови. Тарас Кремінь переміг у рейтинговому голосуванні. 

Відповідно до законодавства, Уповноважений із захисту державної мови обирається строком на п’ять років. Після закінчення цього строку повноваження Уповноваженого припиняються з моменту прийняття відповідного рішення Кабінетом Міністрів України. Особа може бути призначена на посаду Уповноваженого повторно, але не може обіймати посаду втретє.

Кремінь Тарас Дмитрович-біографічна довідка 

                                                                                                                                                             За інформацією Урядового порталу 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора