Про передплату газети «Голос України»

Дата: 09.07.2020 09:18

Голос України» - Home | FacebookДля підтримки офіційних друкованих видань України, підвищення рівня правової обізнаності органів місцевого самоврядування та жителів району повідомляємо.

Газета «Голос України» є державним друкованим засобом масової інформації, визнаним провідним у сфері інформаційної діяльності, що має загальнодержавне значення. Газета офіційно оприлюднює закони України, нормативно-правові акти України, їх роз'яснення та іншу офіційну інформацію, всебічно висвітлює діяльність Верховної Ради України, депутатських фракцій і груп, комітетів, тимчасових спеціальних комісій і тимчасових слідчих комісій, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування. В газеті висвітлюють актуальні проблеми державотворення і життя суспільства, проблеми соціально-економічних перетворень та соціального захисту населення, питання зміцнення законності та правопорядку, культурного життя, а також інші соціально-політичні проблеми України.

Передплатні індекси газети «Голос України»:

для підприємств і організацій – 60995;

для індивідуальних передплатників – 40224.

Рекомендуємо органам місцевого самоврядування та жителям району передплатити означене офіційне видання.