Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ з представниками державної екологічної інспекції Центрального округу

Дата: 09.07.2020 15:14

Сьогодні, 9 липня, відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ з представниками державної екологічної інспекції Центрального округу, зокрема, з  Віталієм БОЙКОМ, начальником відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області-старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу, та Мариною ШВЕД, головним спеціалістом відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області-державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу. Зустріч відбулася у рамках позапланової перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Канівською районною державною адміністрацією. До участі у робочій зустрічі були запрошені члени комісії з питань екології районної державної адміністрації, які дали коректні відповіді на всі запитання інспекторів.