Стартував відбір вишів для виконання держзамовлення

Дата: 14.07.2020 10:50

Міністерство освіти і науки оголосило закладам вищої та фахової передвищої освіти, які перебувають в управлінні відомства, про початок процедури конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої та фахової передвищої освіти у 2020 році.

Що потрібно зробити:

Для участі в конкурсному відборі закладам освіти необхідно подати заяву, перелік виданих сертифікатів про акредитацію із зазначенням спеціальності, копію довідки з ЄДРПОУ та довідку про діяльність учасника конкурсного відбору.

За результатами проведення конкурсного відбору, з виконавцями державного замовлення укладуть державний контракт із визначенням економічних і правових зобов’язань сторін.

За інформацією Черкаської ОДА