Проведено оперативну нараду

Дата: 15.07.2020 14:41

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ 15 липня відбулася оперативна нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій.

Обговорювалось питання щодо нестачі бюджетних коштів для виплати відпусток та матеріальної допомоги, що є обов’язковою виплатою для  працівників райдержадміністрації. Питання щодо виділення додаткових коштів винесли в черговий раз на засідання сесії Канівської районної ради, маючи надію на позитивне вирішення цього питання депутатським корпусом районної ради.

Також  обговорювалось питання щодо проведення ремонту та облаштування  туалетної кімнати, кімнати  для зберігання технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю у відділенні стаціонарного догляду районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в с. Степанці.

Згідно кошторисного розрахунку вартість робіт становить 132 тис грн. Проведення цих робіт буде здійснюватись за принципом співфінансування: 66 тис грн. виділяє Степанецька ОТГ та 66 тис грн. планується співфінансування ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Також було заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами.