16 липня День бухгалтера та аудитора

Дата: 16.07.2020 10:28

День бухгалтера та аудитора — професійне свято в Україні. Відзначається щорічно 16 липня з 2004 року.

Дата святкування вибрана на честь дня прийняття Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (16 липня 1999 року).

Свято встановлено в Україні «…ураховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки…» згідно з Указом Президента України «Про День бухгалтера» від 18 червня 2004 р. № 662/2004. "День бухгалтера та аудитора" Указ Президента України від 20.04.2018 № 103/2018 .

Шановні бухгалтера та аудитори!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Бухгалтер — не просто професія, це справжнє покликання, яке дозволяє розвивати економіку країни у правильному руслі. Завдяки цим трудівникам наші підприємства злагоджено працюють і всі працівники можуть отримувати заробітну плату в строк.

Це одна з найвідповідальніших професій, від бухгалтера залежить правильність нарахування заробітної плати і взаємовідносини організацій, його дії не терплять помилок.

Зичимо вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів.Нехай дебет завжди йде в ногу з кредитом. Нехай постійний приріст прибутку стосується не тільки вашого підприємства, а й вашого особистого гаманця.