Аудитори Черкащини протягом січня-червня забезпечили відшкодування втрат на суму понад 11,3 млн грн

Дата: 16.07.2020 14:46

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – червня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 11,3 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 37 управлінських рішень. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 29 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 15 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування. Пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 483,6 тис. грн.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 6 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 58 протоколів про адміністративні правопорушення, 14 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено із посади.

За інформацією Урядового порталу