A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

В ОДА обговорили кроки з реформування державного моніторингу якості атмосферного повітря

Дата: 17.07.2020 10:00
Кількість переглядів: 152

Перспективи упровадження на Черкащині автоматизованої системи державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря обговорили днями в ОДА. Про це йшлося на нараді під головуванням заступника очільника області Юрія Безщасного.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Черкаського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, Черкаського обласного центру з гідрометеорології, виконавчого комітету Черкас, ПрАТ «АЗОТ», ПрАТ «Черкаське хімволокно», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Завод теплоізоляційних матеріалів «ТЕХНО».

У ході зустрічі обговорили алгоритм дій щодо впровадження в області автоматизованої системи державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря, висвітлені існуючі проблеми у зазначеній сфері та розглянули досвід інших областей розгалуження такої системи.

За результатами зустрічі надали відповідні доручення:

– суб’єктам моніторингу щодо застосування діючих методик виконання вимірювань до норм та стандартів ЄС, заміни існуючого та придбання нового обладнання для спостережень за станом атмосферного повітря, розгалуження постів спостережень на території області;

– суб’єктам господарювання запропоновано встановлення приладів контролю на стаціонарних джерелах викидів;

– управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації вжити заходів щодо поширення спектру подання інформації щодо досліджень стану атмосферного повітря для ознайомлення громадськості.

                                                                                                                                    За інформаією Управління екології та природних ресурсів ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора