A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

На Черкащині вчили, як залучати гранти в розвиток територій

Дата: 21.07.2020 10:50
Кількість переглядів: 78

109154931_840159589725345_7471322084497188164_n-e1595315006269.png (800?671)

Близько 40 фахівців з ОТГ, МВК та РДА пройшли онлайн-навчання про те, як залучати грантові кошти у розвиток власних територій. Провели семінар для них фахівці Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з експертом у сфері залучення міжнародної допомоги та координатором Програми розвитку ООН в Черкаській області Анною Бабковою.

Учасники отримали практичні поради щодо написання успішних грантових заявок. Зокрема, увагу звертали на правильну постановку проблеми, мети та завдань проекту; на розумне структурування та формування бюджету проекту; на важливість формування грантової історії та постійних контактів з донором; на необхідність інноваційного та соціального компоненту у заявці, адже донори досить рідко виділяють кошти просто на ремонт; на те, які заявки донори розглядати не будуть та багато іншого.

Також фахівці Департаменту підготували інформацію про актуальні на зараз конкурси та гранти для органів місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади, серед яких є гранти у сфері туризму, культури, розбудови громадянського суспільства, впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля.

Додатково, в межах онлайн-навчання, представили Бюлетень Конкурси.Гранти, який щомісячно випускає Департаментрегіонального розвитку. Він містить діючі на даний момент та постійно діючі конкурси та гранти, та інші ресурси для пошуку альтернативних джерел фінансування.

Департамент регіонального розвитку планує зробити подібні навчання у сфері залучення додаткової фінансової допомоги традиційними та ділитися досвідом та корисними порадами зі всіма бажаючими.

Слідкуйте за новинами Департаменту регіонального розвитку на офіційній сторінці в Facebook.

                                                                                                                                                                       За інформацією Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора