Держгеокадастр Черкащини цього року надав безоплатно 82% адміністративних послуг

Дата: 23.07.2020 12:43

У першому півріччі 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали громадянам і юридичним особам 71 061 адміністративну послугу, більшість – 58 117 (82%) – безоплатно.

Серед безоплатних послуг на Черкащині найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки. За півроку фахівці зареєстрували в Державному земельному кадастрі понад 20 тис. ділянок.

Також за цей період землевпорядна служба Черкаської області надала населенню більше 12,3 тис. платних послуг, за які сплачено майже 1,4 млн гривень.

Найбільше коштів – 1,25 млн грн надійшло до бюджетів різних рівнів за надання 11 980 відомостей із Державного земельного кадастру. Понад 89 тис. грн громадяни сплатили за обов’язкову й добровільну державну експертизу землевпорядної документації (618 послуг).

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

За інформацією Урядового порталу